Články

Půjčky Cofidis

Společnost Cofidis nabízí své finanční produkty v 9 zemích Evropy. Založena byla v roce 1982 ve Francii a jedná se o společnost poskytující nebankovní půjčky.

Nebankovní půjčky jsou transparentní a férové, jelikož společnost Cofidis si zakládá na úplném odstranění „skrytých poplatků“ a všechny náležitosti klientovi otevřeně sdělí před sepsáním smlouvy. V nabídce je několik typů půjček. Pro konkrétnost se jedná například o Hotovost, Auto, Rekonstrukce a další. Podle názvu produktu lze velice jednoduše poznat pro jaký účel je půjčka poskytnuta. Prostřednictvím internetu je možné si zažádat o neúčelové či účelové úvěry, kde klient sám si zvolí výši úvěru a také požadovanou výši splátky podle které se bude odvíjet doba splatnosti.

S postupem doby Cofidis nabízí různé akční nabídky, které směle konkurují bankám působícím na českém trhu. V červnu 2014 se jedná o akční nabídku úroku 9,9% na úvěrové rámce od 100 000 Kč do 150 000 Kč při době splatnosti od 48 do 72 měsíců.

Datum: 5.6.2014 | Rubrika: Články

O webu

Nemáte dostatek finančních prostředků? Potřebujete rychle získat peníze? Právě pro vás jsou určeny půjčky. Půjčení peněžních prostředků je nazýváno hypotékou. Na těchto webových stránkách získáte potřebné informace pro získání úvěrů a půjček. Abyste se lépe dokázali orientovat v ekonomických termínech je zde uveden i slovníček nejpoužívanějších pojmů.

Stránky webu